0,6 GPM

Mieli Laisvės ir teisingumo nariai, simpatikai, bičiuliai,

Kaip ir kiekvienais metais prašome Jūsų paremti mūsų partijos idėjas ir darbus nuveiktus atskirų miestų ir visos šalies mastu. Tai padaryti labai paprasta: skirkite 0,6% (anksčiau buvo 1%) paramos nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM), savo – Laisvės ir teisingumo partijai. Taip pat prašome paraginti paramą skirti ir savo šeimos narius, draugus, artimuosius bei kolegas. Kaip žinia, jeigu Jūs patys nepaskirsite savo 0,6 % GPM (skirto tik politinėms partijoms ir niekaip nesusijusio su kitais 1,2%, kuriuos Jūs galite skirti mokykloms, darželiams, sporto klubams ir t.t. bei kitais 0,6%, kurios galite paskirti profesinėms sąjungoms), jis bus paskirstytas be Jūsų žinios.

0,6% GPM paramą Laisvės ir teisingumo partijai Jūs galite skirti dviem būdais:

1) Užpildyti popierinę 0,6% GPM formą ir pristatyti ją adresu Užupio g. 30, Vilnius. Dėl popierinės formos kviečiame kreiptis į partijos sekretoriatą el. paštu [email protected]

2) Pasinaudoti lengviausiu ir patogiausiu būdu ir paramą partijai skirti internetu. Užtruksite vos keletą minučių pildydami specialią formą bei sekdami šiais pagrindiniais žingsniais:

∙ Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sukurtos nuorodos paspaudę čia: https://goo.gl/OgezS0 savo elektroninės bankininkystės pagalba.

∙ Kairėje pusėje pasirinkite „Pildyti formą“;

∙ Susiraskite ir spauskite „Prašymas skirti paramą”;

∙ Suradę formą, kurios kodas FR0512, spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“;

∙ Užpildykite reikiamus laukus. Skiriant 0,6% partijai Jums prireiks organizacijos kodo: 195725238 bei reikės pažymėti iki kada skiriate paramą (paramą galima skirti iki 2024 m.). Paskirties laukelyje nepamirškite nurodyti Laisvės ir teisingumo skyrių, kuriam norite skirti savo 0,6% paramą bei varnele pažymėkite 7S langelį (mokesčių dalį skiriu politinėms partijoms).

∙ Patikrinkite klaidas. Jei jų nėra – spauskite „Pateikti deklaraciją”.

Nepamirškite, kad dar 1,2% pajamų mokesčio galite skirti savo pasirinktai organizacijai (mokykloms, darželiams, sporto klubams ir t.t.) bei 0,6% GPM paramą galite skirti profesinėms sąjungoms, todėl rekomenduojame visas tris paramas skirti vienu metu. Jei kils klausimų ar neaiškumų, skambinkite tiesiogiai į Valstybinę mokesčių inspekciją (trumpuoju numeriu 1882) arba mums.

Dėkojame už Jūsų paramą ir palaikymą. Pažymime, kad ši parama papildomai Jums nieko nekainuos, nes gyventojų pajamų mokestis už praėjusius metus jau sumokėtas. Jeigu Jūs patys nepaskirsite GPM paramos – ji bus paskirstyta be Jūsų žinios. Todėl raginame aktyviai remti savo organizacijas bei politines partijas.