Vilniaus miesto savivaldybės taryboje įsisteigė nauja frakcija “Demokratai vardan Lietuvos”.

„Naujai besikuriančio politinio darinio žaliojo kurso kryptis, su ja susiję įstatymo projektai Seime, man yra labai artima ir tai yra pagrindinė priežastis paskatinusi jungtis prie kuriamos naujos frakcijos. Jau daugiau kaip metus nepriklausau jokiai politinei partijai ir aktyviai veikiu tiesiogiai su aplinkosauga susijusioje srityje, įskaitant ir miesto Aplinkos ir energetikos komitetą. Mano prisijungimas prie naujai kuriamos frakcijos suderintas ir su kolegomis iš „Laisvės ir teisingumo“ frakcijos, nes veikiant sutelktoje opozicijoje svarbu turėti platesnį atstovavimą, ką garantuos papildomai įsteigta opozicinė frakcija. Taip pat neabejoju, kad su kolegomis iš buvusios frakcijos ir toliau sėkmingai bendradarbiausime tiek  miesto taryboje, tiek artėjančiuose rinkimuose“ – teigia Žilvinas Šilgalis.

Vilniaus miesto savivaldybės Laisvės ir teisingumo frakcijos seniūnas Artūras Zuokas teigia, kad taip stiprinama opozicija Vilniaus miesto savivaldybėje.

„Visų mūsų tikslas yra stiprinti opoziciją Viniaus miesto taryboje, todėl sveikiname naujai kuriamos Demokratų frakcijos ,,Vardan Lietuvos’’ atsiradimą Vilniuje“, – sakė Laisvė ir teisingumas frakcijos seniūnas Artūras Zuokas.