Kitais metais Lietuvoje vyks net treji – Seimo, Europos Parlamento ir LR Prezidento rinkimai. Partija „Laisvė ir Teisingumas“, dar vasarą pranešusi apie dalyvavimą visuose trijuose rinkimuose, partijos Taryboje patvirtino rinkimų štabo vadovą. Juo tapo partijos vicepirmininkas Artūras Zuokas.
„Praėję savivaldos rinkimai parodė didžiulį mūsų partijos potencialą – net nebūdami parlamentine partija, išlaikome stabilų savo narių skaičių, kai tuo tarpu Seime esančios partijos – tiek valdančiųjų, tiek opozicijos – savo narius praranda. Tai rodo, kad ne tik rinkėjai, bet ir tų partijų nariai yra nusivylę ideologine niveliacija, apėmusią Lietuvos politinę sistemą,“ – sako štabo vadovas Artūras Zuokas.
A. Zuokas įsitikinęs, kad Lietuvai ir jos žmonėms reikia alternatyvos rinkimuose, tad partija „Laisvė ir Teisingumas“ burs konservatyvaus liberalizmo šalininkus, pasisakančius už tradicines vertybes ir krikščionišką požiūrį ir į santuoką, ir į valstybę.
Partija „Laisvė ir Teisingumas“, pirmoji iš politinių jėgų pareiškusi apie dalyvavimą trijuose rinkimuose, viešam aptarimui pateikė ir rinkiminės programos metmenis, ragindama visuomenę diskutuoti. Štabo vadovo A. Zuoko įsitikimu, dabartinė valdžia pasistengė piliečius nuo diskusijų atpratinti, demonstruodama, kad pati viską žino. “Partija „Laisvė ir Teisingumas“ renkasi demokratiją“ – sako A. Zuokas.