Laisvė ir teisingumas partija

Penktadienio vakarą, vos prieš keletą savaičių įsisteigusi nauja politinė partija Laisvė ir teisingumas surengė naujos sudėties Tarybos posėdį, kuriame slpatu balsavimu rinko partijos Valdybą, Etikos ir Kontrolės komisijų atstovus, tvirtino dalį kandidatų į vienmandates apygardas. 

“Džiaugiuosi, kad partijos nariai yra pasiruošę dirbti kuriant organizaciją, dalyvaujant rinkimuose. Labai tuo didžiuojuosi ir man didžiulė garbė dirbti kartu su Jumis, matau dideles šios politinės oganizacijos perspektyvas ir potencialą. Ne paslaptis, kad kartu su Artūru Zuoku ir Artūru Paulausku aktyviai diskutavome dėl bendros organizacijos lyderio ir labai didžiuojuosi, kad tiek kolegos, tiek prieš keletą savaičių vykusio suvažiavimo delegatai pasitikėjo manimi. Jaučiu didelį palaikymą, esame subūrę stiprią komandą ir pasižadame nenuvilti žmonių, kurie mus palaiko, kurie mumis tiki, kurie už mus balsuoja ar dar tik planuoja balsuoti. Pažadame dirbti ir laikytis savo pažadų. Kviečiu visus, kuriems nėra svetimos laisvės ir teisingumo idėjos, burtis bendram darbui – vienas už visus, visi už mūsų Lietuvą”, – sakė Seimo narys, partijos vadovas Remigijus Žemaitaitis. 
Partijos Tarybos posėdyje buvo patvirtinta ir dešimt jos atstovų vienmandatėse apygardose:
Kelmės – Šilalės – REMIGIJUS ŽEMAITAITIS. Partijos pirmininkas, ilgametis Lietuvos Respublikos Seimo narys, Ekonomikos komiteto narys. Teisininkas. 
Senamiesčio – Žvėryno – DIANA STOMIENĖ. Partijos pirmininko pavaduotoja, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė. Lietuvos meno galerininkų asociacijos prezidentė, tarptautinės meno mugės „ArtVilnius“ įkūrėja ir vadovė. Vienos seniausios ir garsiausios Vilniaus meno galerijos MENO NIŠA vadovė. Už ilgametę veiklą 2018 m. gavo Kultūros ministerijos apdovanojimą  „Nešk savo šviesą ir tikėk“.
Nalšios šiaurinė – DALIA ŠTRAUPAITĖ. Partijos Valdybos narė, Visagino rajono savivaldybės tarybos narė, visuomenininkė. Buvusi ilgametė Visagino rajono savivaldybės merė, vietos politikė. Visą savo gyvenimą gyvenusi ir dirbusi Visagino ir Zarasų krašto žmonių gerovei. 
Dainavos- LORETA JAKINEVIČIENĖ. Partijos Valdybos narė, Prienų rajono vicemerė. Ilgametė vietos rajono politikė, visuomenininkė. Prienų ir Birštono krašto laikraščio ,,Gyvenimas“ skaitytojų buvo nominuota Metų žmogus titulu. 
Mažeikių – KĘSTUTIS BARTKEVIČIUS. Partijos pirmininko pavaduotojas, Lietuvos Respublikos Seimo narys, keletą kartų iš eilės išrinktas Mažeikių vienmandatės apygardos rinkėjų.  Sveikatos reikalų komiteto narys. Ilgametis Mažeikių rajono savivaldybės politikas – buvęs rajono vicemeras, tarybos narys. Aktyvus visuomeninių organizacijų narys.
Užsienio lietuvių – GINTAUTAS BABRAVIČIUS. Partijos Valdybos narys, keliautojas. Buvęs Lietuvos Respublikos Seimo narys, Vilniaus miesto ir Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narys. Visuomenininkas. VŠĮ “Klajūnų klubas” steigėjas, vadovas, organizavęs gausybę ekspedicijų, tokių kaip „Baltoskandija 1999“, padėkos akciją „Lietuva – Islandija 2006“, “Baikalas 2011” ir kitas. Radijo stočių M-1 bei radiocentro įkūrėjas. 
Sėlos rytinė – ROBERTAS BALTRŪNAS. Partijos Valdybos narys, partijos Rokiškio skyriaus pirmininkas. Kupiškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovas. Rokiškio rajono savivaldybės tarybos narys, aktyvus visuomenininkas. 
Radviliškio – Tytuvėnų – AUDRONĖ BERESNEVIČIENĖ. Partijos Valdybos narė, partijos Radviliškio skyriaus pirmininkė. Radviliškio rajono gausių šeimų asociacijos ,,Šeimos židinys’’ vadovė. Buvusi rajono savivaldybės Tarybos narė, aktyvi visuomenininkė.Ūkininkė.
Lazdynų – dc. REGIMANTAS ČIUPAILA. Partijos Valdybos narys. Buvęs Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministras, viceministras, Seimo narys, buvęs Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys. Dėstytojas. 
Baltijos – LINA ŠUKYTĖ – KORSAKĖ. Partijos Valdybos narė. Aktyvi Klaipėdos nevyriausybinių organizacijų narė – Klaipėdos piliečiai – valdybos narė, Klaipėdos regiono nevaisingų šeimų bendrijos pirmininkė. Lektorė. 

“Atrodo tik ką vyko partijos suvažiavimas, o šiandien jau turime tokį darbingą Tarybos posėdį. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi mūsų partijos nariais, kurie šį karštą vasaros penktadienį šiandien suvažiavo čia iš visos Lietuvos. Tik darbu ir tik komandoje galime pasiekti bendrų tikslų. Jokia paslaptis, kad mums, kaip ir visoms partijoms, artėjantys rinkimai labai svarbūs. Kandidatai, kuriuos patvirtinome šio posėdžio metu – geras startas. Tai puikūs žmonės, savo sričių profesionalai.  Didžiuojamės šia komanda, nes kandidatai labai stiprūs, veiklūs ir savo darbais įrodę, kad dirbant įmanoma viskas. Atlikti darbai kalba patys už save. Mūsų partija nebijo žodžio „interesas‘‘ ir viešai tai deklaruojame. Siekiame, kad Lietuvos žmonės turėtų teisėtų interesų, norėtų veikti ir kurti. Sąžiningas ir atviras interesų derinimas yra profesionalios politikos pagrindas ir pažangos garantas, todėl esame už interesų derinimą politikoje, už bendradarbiavimą“, – posėdžio metu sakė pirmasis partijos pavaduotojas Artūras Zuokas.
Dėl kitų kandidatų į vienmandates apygardas bei dėl daugiamandatės sąrašo eiliškumo partija apsispręs artimiausiu metu. Partijos Taryba įgaliojo Valdybą tikslinti kandidatų sąrašus ir priimti galutinius sprendimus dėl jų kandidatavimo artėjančiuose rinkimuose.
“Didžiuojuosi ir džiaugiuosi Remigijaus Žemaitaičio ir visos suburtos komandos entuziazmu. Sunku patikėti, kad per pastarąsias porą savaičių suburta komanda nuveikė tiek daug – buvome pakviesti į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, sujungėme ir atkūrėme partijos skyrius, kurie rado bendrą kalbą tarpusavyje. Dalyvaujame diskusijose, esame kviečiami į susitikimus su nevyriausybinėmis organizacijomis, įvairiomis bendruomenėmis. Mūsų visų entuziazmas, gera nuotaika ir noras veikti, dirbti – tikrai įkvepia”, – posėdžio metu kalbėjo pirmasis partijos pavaduotojas Artūras Paulauskas. 
Politinė partija Laisvė ir teisingumas po š. m. birželio 6 d. vykusio suvažiavimo tapo parlamentine partija. Partija turi du savo partijos atstovus Lietuvos Respublikos Seime, 6 partijos nariai eina miestų merų pareigas. Daugiau kaip šimtas partijos atstovų dirba tarybos nariais įvairiose šalies savivaldybėse. Partijos gretose – anksčiau pareigas ėję Ministrai, Seimo Pirmininkas ir Seimo Pirmininko pavaduotojai, Seimo nariai, Merai, Savivaldybių tarybų nariai, kultūros ir švietimo profesionalai, verslo atstovai, viešojo sektoriaus darbuotojai.