Ketvirtadienio vakarą vykusiame partijos Laisvė ir teisingumas Vilniaus skyriaus susirinkime Antakalnio poskyrio pirmininku buvo išrinktas radijo stočių M-1 bei Radiocentras įkūrėjas, anksčiau Švenčionių, Vilniaus Tarybos nario, Vilniaus mero pavaduotojo pareigas ėjęs, 2000 – 2004 m. kadencijos LR Seimo narys, įvairių visuomeninių iniciatyvų organizatorius, keliautojas Gintautas Babravičius. 

„Tikėjau ir tikiu, kad liberalių vertybių ir principų pagalba tvarkomas kraštas – tiesiausias kelias į Lietuvos sėkmę. Lietuvos liberalų istorija marga ir dinamiška. Man, nuosekliam liberalui, vienam iš Liberalų sąjungos senbuvių ir buvusiam partijos pirmininkui, rūpi liberalios minties ateitis Lietuvoje, todėl savo idėjomis prisidedu prie realių pokyčių. Visose partijose yra atsakingų, protingų ir gerų žmonių, o mūsų – ypač. Dėkoju už kolegų suteiktą pasitikėjimą ir kviečiu jungtis bendram darbui Vilniaus ir Lietuvos labui“, – įspūdžiais dalinosi naujasis Antakalnio poskyrio pirmininkas.

Susirinkimo metu buvo aptarta politinė padėtis Vilniuje ir Lietuvoje, vykstantis partijos komitetų veiklos aktyvinimas.

Partijos Laisvė ir teisingumas Vilniaus skyriui vadovauja ilgametis Vilniaus meras Artūras Zuokas. Vilniaus skyriuje šiuo metu veikia poskyriai, kurie suskirstyti pagal Vyriausiosios rinkimų komisijos nustatytas 2020 metų Seimo rinkimų apygardų Vilniuje ribas.

Kviečiame jungtis ir dirbti mūsų mylimo miesto Vilniaus naudai!